Україна може втратити 1,5% ВВП - УСПП

26 січня 2017, 14:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Український союз промисловців і підприємців заявив про можливу втрату 1,5% внутрішнього валового продукту країни через проблеми українських агрокомпаній, зокрема найбільшого оператора ринку компанії Ukrlandfarming

В УСПП пояснюють проблеми Ukrlandfarming тим, що компанія втратила ряд виробництв на Донбасі і в Криму, посиленням боротьби за експортні ринки, а також незгодою Нацбанку реструктуризувати борг агрокомпанії.

Відео дня

У той же час, якщо не вирішити проблеми компаній галузі і зокрема Ukrlandfarming, на думку УСПП, це призведе до зупинки їхньої діяльності, втрати інтересу інвесторів до аграрного сектору України, зростання безробіття в селах і зниження рівня капіталізації корпорацій аграрного сектора.

Нагадаємо, що раніше найбільший український агрохолдинг Ukrlandfarming PLC Олега Бахматюка просив президента Петра Порошенка і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана втрутитися в його конфлікт з Національним банком України.

Про проблеми в Україні повідомляла американська аграрна корпорація Cargill, яка не могла забрати свої гроші з рахунків у Приватбанку.

Аграрна компанія Дельта Вілмар СНД у свою чергу скаржилася на безперервний тиск з боку податкових органів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X