Україна може отримати $50 млрд від Газпрому, якщо виграє суд - Нафтогаз

2 травня 2016, 23:39
Директор з розвитку бізнесу Нафтогазу заявив, що в разі задоволення позову Нафтогазу в Стокгольмському арбітражному суді російська компанія Газпром виплатить Україні 50 млрд доларів. Таку заяву він зробив в інтерв'ю Громадському

"Загальна ціна питання по Стокгольмському арбітражу — 50 млрд доларів, з яких 30 мільярдів — це питання компенсації, які ми вимагаємо отримати за те, що ми раніше від Газпрому недоотримали або переплатили і принаймні 20 мільярдів - це додаткові грошові потоки, які ми отримаємо після прийняття рішення у Стокгольмі. Крім того, ми змушуємо їх у Стокгольмі почати працювати в Україні за європейськими правилами", - сказав Вітренко.

Відео дня

Як зазначив представник відомства, російська сторона усіляко затягує процес.

"Процес триває. Вони затягують процес. Слухання почнуться восени цього року. Ми укріплюємо свої позиції. На будь-які питання, які ставлять росіяни, надаються грунтовані відповіді з іноземними експертами, ми достатньо комфортно себе почуваємо. Якщо не буде політичних ризиків, ми впевнені в тому, що ми доведемо у суді обгрунтованість своєї позиції", - запевнив він.

Нагадаємо, в Стокгольмському суді триває процес по взаємних позовах один до одного українського Нафтогазу та російського Газпрому на загальну суму понад 50 млрд доларів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X