Україна може досягти енергонезалежності і без сланцевого газу – Перша шпальта

9 червня 2016, 20:39
Україна може значно підвищити обсяги видобутку природного газу, заявив в інтерв'ю програмі Перша шпальта (ПШ) спеціальний посланник Державного департаменту США та координатор по енергетиці Амос Хокштайн

Коментуючи питання про те, чому деякі американські компанії, які збиралися видобувати тут сланцевий газ відмовилися від цієї ідеї, Хокштайн заявив: "Дехто розчарувався у видобутку сланцевого газу. Я не думаю, що це сталося з політичних причин. Швидше за все там не було газу для видобутку. Але коли я кажу про зростання видобутку, я маю на увазі існуючі родовища".

Відео дня

За словами представника Держдепартаменту США зробити це можна за рахунок модернізації, використання нових технологій, а також подолавши корупцію в газовій галузі. Важливо також більш відповідально використовувати ресурси, чому сприятиме підвищення енерготарифів. А також використовувати сонячну, вітрову енергію і біопаливо. Все може стати хорошим доповненням до нафтогазової галузі, що допоможе безпеки країни в цілому.

Також у передачі дивіться інтерв'ю генерального директора найбільшої металургійної компанії країни Метінвест Юрія Риженкова.

Завершує випуск рубрика Розбір польотів від спеціального кореспондента ПШ Майкла Щура.

Програма Перша шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новое время
Показати ще новини
Радіо NV
X