Україна має намір розширювати співпрацю з General Electric

15 липня 2016, 16:25
Міністерство інфраструктури України має намір розширювати співпрацю з американською корпорацією General Electric в різних технологічних сферах

Про це глава Мінінфраструктури Володимир Омелян повідомив в ході брифінгу в Києві в п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми підписали меморандум з General Electric про випробування їх тепловоза в Україні. Це найкраща розробка, яка є на сьогодні в світі. Наступного тижня плануємо також підписати меморандум про співпрацю з General Electric не тільки в залізничній сфері, але і в авіаційній та інших. Ця компанія відома своїми електронними рішеннями, двигунами. Думаю в цьому напрямку будуть проводитися консультації", - сказав міністр.

Відео дня

Як повідомлялося, американська багатогалузева корпорація General Electric, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, найближчим часом поставить в Україну свій локомотив для тестування на вітчизняних залізницях.

Також цього тижня був підписаний меморандум з одним з найбільших в світі виробників залізничної техніки. Канадська компанія Bombardier планує створити в Україні спільне підприємство з виробництва локомотивів та іншої техніки.

Показати ще новини
Радіо NV
X