Україна та Угорщина збільшили квоту дозволів на автоперевезення вантажів

30 червня 2016, 14:37
78
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Угорська сторона акцентувала увагу на тому, що за півроку 2016 року угорські перевізники використали не більше 30% дозволів

Україна та Угорщина на засіданні двосторонньої комісії по автотранспорту домовилися про збільшення квоти дозволів на двосторонні і транзитні перевезення для українських компаній

Про це 30 червня повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, який очолює українську делегацію в Будапешті, передає прес-служба Мінінфраструктури, повідомляє ЦТС.

"Проблема наявних квот на перевезення є досить значною, оскільки Угорщина є транзитною країною для перевезень з України в Італію, Австрію та країни Балканського півострова", - розповів Лавренюк.

За його словами, в ході переговорів угорська сторона, зокрема, акцентувала увагу на тому, що за півроку 2016 року угорські перевізники використовували не більше 30% дозволів, перейшовши кордон з Україною близько 4200 разів, у той час як українські перевізники зробили більше 19300 рейсів.

"Проте нам все ж вдалося їх переконати і збільшити квоту безкоштовних перевезень на 1000 двосторонніх дозволів і 500 транзитних, що в свою чергу дасть можливість нашим перевізникам заощадити понад 400 тис. євро до кінця 2016 року. Всього до кінця року у нас є 15000 безкоштовного транзиту і 2000 на виконання двосторонніх угод", - зазначив Лавренюк.

Зазначене кількість дозволів не є остаточною на 2016 рік. Кожна із сторін залишає за собою право ініціювати збільшення їх кількості. Чергове засідання комісії заплановано на жовтень.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 08:40

article_img
Подолання бідності. Як працюватиме державний онлайн-реєстр вакансій
Travel

Сьогодні, 19:10

article_img
Удвічі швидше Колумба. Як український яхтсмен проплив від Канарських до Карибських островів за 19 днів
Гаджети

Вчора, 22:34

article_img
Готуй нирку. Samsung представила флагманські смартфони Galaxy S10

Головне

Політика

Сьогодні, 14:02

article_img
Суд відмовив Тимошенко у задоволенні позову проти Порошенка
Події

Сьогодні, 17:24

article_img
На Донбасі від кулі снайпера загинув український військовослужбовець
Політика

Сьогодні, 13:45

article_img
Особистий кабінет. Як перевірити себе в Державному реєстрі виборців