Україна і Світовий банк поставили підписи під угодою на $500 млн

27 серпня 2015, 16:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан і міністр економіки Айварас Абромавічус підписали кредитну угоду про надання Україні кредиту в розмірі $500 млн, які будуть спрямовані на проведення реформ

"Це $500 млн фінансової підтримки для стратегічних та інституційних реформ", - зазначив Абромавічус відразу після церемонії підписання.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, за словами міністра економіки, гроші надаються на удосконалення державного управління, поліпшення бізнес-клімату, реформування енергетичного сектору, і допомоги малозабезпеченому населенню.

Відео дня

Світовий банк надав кредит на 16 років, з семирічним пільговим періодом за плаваючою ставкою, яка на сьогодні становить 1,25%.

"Саме цей кредит буде спрямований на підтримку реформ, які будуть вирішувати проблеми України, і в короткостроковій перспективі зможуть стабілізувати економіку України, закласти основу майбутнього зростання", - підкреслив Чімяо Фан.

Також представник Світового банку відзначив, що фінансова організація готує ще один кредит на $500 млн, і у вересні відповідні документи будуть направлені на розгляд в Раду директорів Світового банку.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила виділення Україні другої многосекторної позики в розмірі $500 млн на політику розвитку.

Надання другої позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до $2 млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі $750 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X