Україна та Польща підписали меморандум про будівництво міжнародної автомагістралі

22 жовтня 2017, 20:58
Міністр інфраструктури Володимир Омелян і міністр інфраструктури та будівництва Польщі Анджей Адамчик підписали меморандум про співпрацю в будівництві транспортного коридору Via Carpatia

Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

"Коридор через Карпати також є мостом між Європою й Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення в напрямку від Європи до Азії через територію України та Польщі", - зазначив Омелян.

Відео дня

Польський міністр зазначив, що приєднання до проекту Києва дасть можливість вписати шлях Via Carpatia в мережу транс'європейської транспортної системи TEN-T.

Як відомо, транспортний коридор Via Carpatia має стати ключовим транс'європейським коридором, який з'єднає країни Північної і Південної Європи, в майбутньому - України та Туреччини.

У березні 2016 році до проекту приєдналися Україна і Туреччина, підписавши у Варшаві декларацію про будівництво цього транспортного коридору з півночі на південь Європи.


Показати ще новини
Радіо NV
X