Україна та кредитори не змогли домовитися, переговори продовжаться - ЗМІ

13 серпня 2015, 09:36
У середу, 12 серпня, представники України не змогли досягти домовленостей з найбільшими кредиторами про реструктуризацію зовнішніх боргів. Переговори продовжаться в четвер, 13 серпня

Як повідомляє Reuters, Україна й кредитори на переговорах в Сан-Франциско не змогли домовитися про реструктуризацію зовнішніх боргів країни, що дозволило б заощадити близько 19 млрд доларів, але відновлять переговори в четвер.

Відео дня

Видання зазначає, що українські власті стверджують, що якщо на поточному тижні не буде досягнуто домовленості про реструктуризацію, то буде введено мораторій на виплати за зовнішніми зобов'язаннями.

Нагадаємо, 31 липня The Wall Street Journal з посиланням на близькі до переговорів джерела повідомила, що група найбільших кредиторів України погодилася списати частину державного боргу України.

Пізніше стало відомо, що комітет кредиторів, з яким делегація українського уряду веде переговори про реструктуризацію єврооблігацій, вперше погодився піти на списання основної суми боргу, але запропонував обмежити його всього 5%.

4 серпня Міністерство фінансів направило оновлену пропозицію щодо реструктуризації суверенного і гарантованого державою боргу спеціальному комітету кредиторів.

НВ

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X