Україна готова відповісти Росії на заборону транзиту вантажів - міністр інфраструктури

10 липня 2016, 17:14
Міністр інфраструктури Володимир Омелян в прямому ефірі телеканалу 112-Україна заявив про те, що Україна підготувала план заходів для відповіді Росії в питанні заборони транзиту вантажів

За його словами, українська сторона поки не хоче вдаватися до дзеркальної відповіді і зараз розробила план відповідних заходів.

"З цієї ситуації ми розробили відразу план заходів з нашого боку. Ми не хочемо порушувати законодавство, зокрема щодо наших зобов'язань щодо СОТ, і ці пропозиції зараз у прем'єр-міністра, вони також будуть представлені найближчим часом для прийняття остаточного рішення", - зазначив міністр інфраструктури.

Відео дня

Нагадаємо, 3 червня РФ оприлюднила укази президента Володимира Путіна, які вводять додаткові обмеження транзиту українських товарів в Казахстан і Киргизію. Також під обмеження потрапив транзит товарів із США, ЄС, Канади та Норвегії.

Після чого Міністерство економічного розвитку і торгівлі України закликало Казахстан вимагати від Росії скасування обмежень на транзит українських товарів.

У відповідь голова комітету транспорту міністерства з інвестицій та розвитку Казахстану Асет Асавбаев повідомив, що переговори з Росією на тему зняття обмежень на транзит українських товарів ведуться на високому рівні.

Показати ще новини
Радіо NV
X