Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна домовилася про експорт м'яса в ОАЕ

29 лютого 2016, 10:41
390
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українську яловичину будуть поставляти на ринок ОАЕ

Фото: pixabay / wernerdetjen

Об'єднані Арабські Емірати дозволили поставки української баранини, м'яса птиці і яловичини

Як повідомляє Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, ветслужби обох країн узгоджують проекти ветеринарних сертифікатів на експорт молока і молочних продуктів, риби і рибних продуктів.

Під час зустрічі  голови Держветфітослужби Олександра Вержиховського із заступником міністра - делегатом Міжнародного епізоотичного бюро від ОАЕ Абдель Рахімом Аль-Хамді домовилися  про зняття заборони на експорт яловичини з України, а також про затвердження доступу на ринок ОАЕ підприємств, які мають право експорту в ЄС м'яса птиці.

Сторони підписали ветеринарні сертифікати на експорт яловичини і м'яса овець з України в ОАЕ, що є підтвердженням права експорту України зазначеної продукції на цей ринок.

Держветфітослужба інформує, що для отримання права експорту м'яса птиці, яловичини і м'яса овець компанії повинні звернутися до Міністерства навколишнього середовища та води ОАЕ і подати онлайн-заявку на проведення інспектування.

Нагадаємо, за підсумками 2015 року український експорт перевищив імпорт на $4 млрдПозитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу України становило понад $4, 064 млрд

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися