Україна домовилася про експорт м'яса в ОАЕ

29 лютого 2016, 10:41
Об'єднані Арабські Емірати дозволили поставки української баранини, м'яса птиці і яловичини

Як повідомляє Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, ветслужби обох країн узгоджують проекти ветеринарних сертифікатів на експорт молока і молочних продуктів, риби і рибних продуктів.

Відео дня

Під час зустрічі голови Держветфітослужби Олександра Вержиховського із заступником міністра - делегатом Міжнародного епізоотичного бюро від ОАЕ Абдель Рахімом Аль-Хамді домовилися про зняття заборони на експорт яловичини з України, а також про затвердження доступу на ринок ОАЕ підприємств, які мають право експорту в ЄС м'яса птиці.

Сторони підписали ветеринарні сертифікати на експорт яловичини і м'яса овець з України в ОАЕ, що є підтвердженням права експорту України зазначеної продукції на цей ринок.

Держветфітослужба інформує, що для отримання права експорту м'яса птиці, яловичини і м'яса овець компанії повинні звернутися до Міністерства навколишнього середовища та води ОАЕ і подати онлайн-заявку на проведення інспектування.

Нагадаємо, за підсумками 2015 року український експорт перевищив імпорт на $4 млрд. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу України становило понад $4, 064 млрд

Показати ще новини
Радіо НВ
X