Україна стала на крок ближче до протидії аграрному рейдерству

10 липня 2018, 17:58

Верховна Рада у вівторок прийняла у першому читанні законопроект №8121 Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству.

За таке рішення проголосували 232 народних депутата при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Заступник голови комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко, каже, що законопроект пропонує введення на законодавчому рівні цілого ряду запобіжників, які б унеможливили неправомірне заволодіння землями, що використовуються сільськогосподарськими підприємствами, а також запобігли захопленню майна і привласненню корпоративних прав цих підприємств, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Документ передбачає удосконалення процедури державної реєстрації земельних ділянок, прав на них та взаємодію Державного земельного кадастру та Державного реєстру прав на нерухоме майно, забезпечення фінансування та внесення до 1 січня 2019 року в держземкадастр відомостей про всі сформованих земельних ділянок, зазначає він.

"Законопроект передбачає підвищення адміністративної відповідальності за вчинення державними реєстраторами порушень вимог законодавства при вчиненні реєстраційних дій", - додав Бакуменко.

Нагадаємо, що даний законопроект був зареєстрований у Верховній Раді 14 березня 2018 року. Його ініціаторами виступили 32 народних депутата - представники різних фракцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X