ЄС готує ембарго на російську нафту — французький міністр

19 квітня 2022, 14:27
Брюно Ле Мер (Фото:REUTERS/Benoit Tessier)

Брюно Ле Мер (Фото:REUTERS/Benoit Tessier)

Міністр фінансів Франції Брюно Ле Мер заявив у вівторок, що рішення про заборону імпорту російської нафти до країн Європейського Союзу перебуває на стадії розробки.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

У коментарі Europe 1 radio Ле Мер зазначив також, що Франція такий крок підтримує, пише Reuters.

"Я сподіваюся, що найближчими тижнями ми переконаємо наших європейських партнерів припинити імпорт російської нафти", - сказав французький міністр.

Відео дня

Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що підтримує повне ембарго на покупку російських газу та нафти. Він вважає, що необхідно "послабити можливості Москви продовжувати війну".

Американська газета New York Times писала, що чиновники Європейського Союзу почали розробляти рішення про введення ембарго на російські нафтопродукти. ЄС довгий час не хотів запроваджувати заборону на російську нафту через позицію Німеччини, потенційний вплив такого рішення на політичну ситуацію в регіоні та очікуване зростання цін на енергоносії. Ембарго на імпорт російської нафти можуть схвалити не раніше фінального туру виборів у Франції 24 квітня, щоб гарантувати, що вплив на ціни на бензин не допоможе популістичному політику Марін Ле Пен і не зашкодить шансам нинішнього президента Франції Еммануеля Макрона на переобрання, зазначили джерела NYT.

Показати ще новини
Радіо NV
X