Uber покатає пасажирів з підвищеним комфортом

22 вересня 2016, 18:19
Служба таксі Uber запускає в Києві новий сервіс UberSELECT

З його допомогою тепер можна буде викликати більш комфортні автомобілі.

"У UberSELECT відібрані нові автомобілі комфорт-класу, водії з кращим рейтингом, але і тарифи стали трохи вище", - наголошується в повідомленні компанії.

Відео дня

На сьогодні тарифи на UberSELECT в Києві наступні:

Базовий тариф – 35 грн

Ціна за хвилину – 0,5 грн

Ціна за кілометр – 5,5 грн

Мінімальний тариф – 55 грн

Плата за скасування поїздки – 40 грн

Так, наприклад, поїздка з Лівого берега Києва в Міжнародний аеропорт Бориспіль і назад становитиме 230 грн. З Правого берега — 330 грн.

Глава таксомоторної асоціації Андрій Антонюк розповів НВ Бізнес, що з приходом Uber в Україну нічого глобального не змінилося. За його словами, машин у них, незважаючи на зарплати, в необхідній кількості немає. Для користувача таксі вони глобально проблему не вирішили.

Крім цього, сьогодні в найдешевшому таксі Києва немає таких розцінок, які зараз дає Uber. За словами Антонюка, в таксі класом трохи нижче середнього мінімальна ціна поїздки – 40 грн, хвилина очікування – мінімум 1 грн, вартість 1 км шляху – мінімум 6 грн. І то приїжджають ті ж "Ланоси".

При запуску сервісу Uber були умови, що автомобіль повинен бути не старше 5 років і в хорошому стані. "Але на жаль їх партнери набрали туди шлак у вигляді тих же машин Deawoo", - констатує голова таксомоторної асоціації. За його словами, відкриваючи комфорт-клас, вони визнають, що перший запуск був невдалий.

Варто відзначити, що до сьогоднішнього дня в Києві існував тільки бюджетний клас сервісу – UberX. Однак і там з вересня ввели пікові розцінки.

Показати ще новини
Радіо NV
X