В ОП допускають виплату субсидій за тим самим механізмом, що й 1000 грн на вакцинацію

12 січня 2022, 12:55

В Офісі президента допускають запуск програми єСубсидія, яка дозволить переказувати виплати на картку для оплати комунальних послуг. Програма працюватиме за аналогією з програмою єПідтримка.

В Офісі президента допускають запуск програми єСубсидія з виплатами на картку, які можна витратити лише на оплату комунальних послуг, за аналогією з програмою єПідтримка із виплати 1000 грн за вакцинацію.

Відео дня

Про це заступник глави офісу президента Ростислав Шурма сказав він в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

« Будемо її ( програму єПідтримка — ред.) активно розвивати. Налаштуємо систему платежів, а наступним кроком завдяки такій системі наведемо лад із субсидіями. Що заважає випустити єСубсидію?», - заявив Шурма.

Він пояснив, що йдеться про виплати на картку для оплати комунальних послуг, що дозволить верифікувати кожного отримувача субсидії. Також він додав, що є Підтримка щомісяця поповнюватиметься новими напрямками та продуктами.

" І паралельно з'явиться ще десяток таких продуктів", - додав Шурма.

Нагадаємо, що 19 грудня в Україні офіційно стартувала програма є Підтримка , яка передбачає виплату 1000 гривень усім українцям, повністю вакцинованим від COVID-19.

Кошти нараховують на спеціальні віртуальні картки, отримати їх готівкою неможливо. На сьогоднішній день такі картки оформляють ПриватБанк, Monobank, Ощадбанк, Альфа-Банк, А-Банк, Raiffeisen Bank та Укргазбанк.

На віртуальну тисячу гривень можна придбати послуги у трьох сферах – це культура, подорожі та спорт. Як вважають в Офісі президента та уряді, саме ці галузі найбільше постраждали від карантинів, тому кошти мають стати підтримкою для них.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X