У Vodafone розповіли, чи добереться 3G до карпатських сіл і окупованого Донбасу

2 березня 2016, 19:00
Мобільний оператор Vodafone Україна до кінця року збирається покрити територію, на якій проживає половина населення країни

Як розповіла в інтерв'ю НВ нова глава Україна Ольга Устинова, компанія вже починає працювати в районних центрах, незабаром буде покривати всі основні транспортні магістралі.

Відео дня

Більш того, за словами Устинової, Vodafone Україна йде "слідом за туристами" в південні регіони і Карпати.

"Відповідно до ліцензії, ми повинні побудувати мережу в містах з населенням понад 10 тис. З упевненістю можу сказати, що до кінця цього року ми покриємо територію, де проживає понад 50% жителів країни", - підкреслила вона.

Крім того, компанія розглядає варіанти будівництва мережі 3G на східних територіях, підконтрольних Україні. За словами Устинової, більшість абонентів там користуються послугами саме Vodafone Україна.

"Думаю, найближчим часом ми будемо приймати рішення, ми йдемо туди чи ні. Ми зможемо підійти на відстань близько 50 км до лінії фронту", - заявила вона.

Оператор розглядає можливість будівництва в Краматорську і Слов'янську. Устинова зазначила, що тільки їхня компанія з трьох великих мобільних операторів України розглядає варіанти побудови мережі на цих територіях.

Інтерв'ю з новим головою Vodafone Україна Ольгою Устинової читайте в новому номері журналу Новий Час - №8 від 4 березня 2016 року


Показати ще новини
Радіо NV
X