У Вінниці побудують завод з виробництва холодильників - ЗМІ

13 червня 2016, 12:06
ПрАТ Українська пивна компанія (UBC Group) почала будівництво підприємства з виробництва холодильного обладнання з обсягом інвестицій 15 млн євро в Вінниці, пише UBR із посиланням на УНІАН.

За попередніми даними, підприємство будується в східній частині міста на території Вінницького індустріального парку.

У 2014 році керівництво UBC Group початоло підбирати майданчик для будівництва нового заводу і переносити потужності з анексованого Криму. У вересні того ж року між UBC Group і Вінницькій міською радою був підписаний меморандум про співпрацю.

Відео дня

Завод планується побудувати в три етапи. Завершення першого етапу і введення його в експлуатацію заплановано на 2017 рік.

В рамках стартовою черги планується вихід на виробничу потужність 6 тис. одиниць торгового холодильного обладнання в місяць. На той час на заводі буде працювати близько 500 працівників.На другому етапі (2017-2018 рр.) виробничі потужності повинні збільшитися до випуску 9 тис. холодильних шаф-вітрин в місяць. Чисельність персоналу зросте до 750 осіб.

Третій етап планується завершити в 2020 році. До цього часу планується розширити виробничу площу в 20,36 тис. кв. м, налагодити виготовлення морозильних шаф в обсязі 6 тис. штук в місяць і наростити виробництво холодильних шаф-вітрин до 15 тис. одиниць щомісяця.

Показати ще новини
Радіо NV
X