У вересні змінюються рахунки для сплати податків - ДФС

28 серпня 2018, 08:41

Використовувані сьогодні платниками податків рахунки для поповнення доходної частини бюджетів припиняють діяти з 11 вересня 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

"Будуть діяти виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (МФО 899998)", - нагадують в ДФС.

Відео дня

У фіскальній службі нагадують, що це пов'язано із завершенням перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

Таким чином, починаючи з 11 вересня 2018 року кошти, які будуть сплачуватися платниками податків на рахунки зі старими реквізитами, не будуть зараховуватися до бюджетів, а будуть повертатися платникам як нез'ясовані надходження.

Водночас до 11 вересня залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі головних управлінь казначейства в областях і Києві (зі старими реквізитами) з метою "запобігання виникненню у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду ".

Як повідомлялося, раніше ДФС запустила новий електронний податковий сервіс для платників податку на додану вартість.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X