В ДФС почалися обшуки у відповідь на арешт 450 млн грн одеського контрабандиста - джерело

9 листопада 2017, 15:50
У Департаменті по організації боротьби з митними правопорушеннями Державної фіскальної служби (ДФС) почалися обшуки

Про це НВ Бізнес повідомило джерело в ДФС.

"Кримінальне провадження розпочато в кінці минулого тижня після того, як ДФС публічно відзвітувала про спільну з НАБУ операцію. В її результаті були арештовані 450 млн грн, що належать одеському контрабандисту, який контролює значну частину ринку мінімізації митних платежів. Нас попереджали про те, що він скоро "передасть привіт" і нам потрібно бути готовими до силових дій", - заявило джерело.

Відео дня

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня ДФС в результаті спільних дій з НАБУ заарештувала 450 млн грн, що належать двом десяткам одеських компаній-імпортерів, які контролює один з найвідоміших контрабандистів України.

Очолюване ним одеське злочинне угруповання створило десятки фірм одноденок, директорами яких були підставні особи. Ці компанії отримували великий обсяг товару з Китаю (взуття, тканини, сумки і т.д.). Постачанням товару з Китаю займалися аналогічні фірми-прокладки. Контракти ж фактично фабрикували в Одесі. У документах вказували вартість товару, занижену в десять і більше разів.

Раніше директор департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Василь Поїзд заявив про те, що одеський контрабандний клан почав проти нього відкриту війну. "Все це виходить від людей, яким ми останні місяці почали перекривати їх схеми і можливості нелегального ввезення товарів - одягу, взуття, тканини", - сказав Поїзд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X