США знайшли ще одну альтернативу російському газу

8 квітня 2016, 09:54
У шельфових родовищах Середземного моря поблизу Ізраїля було виявлено великі запаси природного газу, який може допомогти Європі зменшити енергозалежність від РФ

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на інтерв'ю міністра енергетики США Ернста Моніз.

На його думку, цей газ можна дешево експортувати до Єгипту та Йорданії. Відомо, що відповідну угоду з Йорданією вже підписали, переговори із Єгиптом наразі тривають.

Відео дня

"На них обговорюється, зокрема, перспектива використання місцевих заводів для скраплення ізраїльського газу та його подальшої доставки до Європи", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що поблизу берегів Ізраїлю зосереджені, потенційно, найбільші поклади природного газу на середземноморському шельфі. Моніз сподівається, що Ізраїль в найближчому майбутньому усуне правові проблеми, що перешкоджають початку розробки. Головна з них полягає в тому, що Верховний суд країни визнав неправомірною пропозицію уряду зберігати регуляційний режим видобутку газу незмінним протягом десяти років.

Провідним учасником проекту видобутку ізраїльського природного газу є американська компанія Noble Energy.

Нагадаємо, швейцарська хімічна корпорація Ineos доставила першу партію етану з сланцевого родовища із США до Норвегії.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X