У США ціна на нафту упала до двохмісячного мінімуму на фоні низьких об'ємів видобування

8 липня 2016, 02:37
Ціна на нафту упала майже на 5%, до рівня двохмісячного мінімуму, після опублікування урядом США даних про тижневі об'єми видобування нафти-сирцю, що значно розчарували очікування "ринкових биків" у подальшому зниженні запасів. Про це повідомляє Reuters

Нафта марки Brent зробила найнижчий з лютого спуск протягом однієї сесії. Нафтові ціни втратили рівень підтримки після того, як Адміністрація енергетичної інформації оприлюднило дані, що запаси нафти зменшилися на 2,2 млн барелів за тиждень, в той час як аналітики прогнозували зменшення запасів на рівні 2,3 млн барелів на тиждень.

Відео дня

Ф'ючерси на нафту марки Brent просіли на $2,40, або 4,9%, до $46,40 за барель. Це стало найбільшою відсотковою втратою для Brent з 9 лютого.

Ф'ючерси на американський сирець зменшились на $2,29, тобто на 4,8%, до $45,14. Вони також занизились до рівня двохмісячного мінімуму, перестрибнувши через мінімум та ціну технічної підтримки 27 червня - $45,83.

За словами експертів, це відкриває дорогу до ціни в $43 на технічній основі.

Нагадаємо, 6 липня ціни на нафту знижувались на тлі загального зниження привабливості ризикованих активів і втечі інвесторів в держпапери, золото і ієну.

7 липня ціни на енергоресурс зростали через звіт про високе скорочення запасів нафти в США.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X