У США рівень безробіття сягнув рекордного мінімуму за останні 50 років

6 жовтня 2018, 12:00

У вересні безробіття в США впало до 3,7% порівняно з 3,9% у липні. Це найнижчий показник безробіття в країні з 1969 року. Про це свідчать дані Міністерства праці, повідомляє BBC.

Аналітики в середньому очікували зниження безробіття до 3,8% у вересні, проте статистика перевищила очікування.

У той же час відзначається, що економіка США додала 134 тисячі робочих місць у вересні, що значно нижче очікуваних 184 тисяч.

Відео дня

Показник середньої погодинної оплати праці в США в минулому місяці збільшився на 0,3% порівняно з серпнем і на 2,8% за рік, обидва показники збіглися з очікуваннями ринку.

Зростання кількості робочих місць у США спостерігають 96 місяців поспіль, із жовтня 2010 року, часів президентства Барака Обами. Це найтриваліший період зростання робочих місць в історії.

Як повідомлялося раніше, в країнах ЄС безробіття досягло мінімуму з квітня 2008 року - залишаючись на позначці 6,8% за підсумками четвертого місяця поспіль.

В Україні теж відзначається зменшення безробіття серед економічно активного населення. У другому кварталі цього року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, показник зменшився на 0,8 відсоткового пункту - до 8,3%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X