Дібрав смаку. Порошенко звільнив ще одного члена Нацкомісії з тарифів

13 грудня 2017, 14:25
Президент України Петро Порошенко звільнив Вікторію Морозову з посади члена Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)

Відповідний указ № 414/2017 від 13 грудня оприлюднено на сайті президента.

Морозову звільнено у відповідності до вимог законодавства за ротацією членів регулятора. На сьогодні в складі регулятора залишаються тільки глава регулятора Дмитро Вовк і один член - Руслан Машляківський.

Відео дня


Морозова була призначена членом НКРЕКП у червні 2015 року. До призначення членом комісії працювала директором юридичного департаменту НКРЕКП.


Нагадаємо, що 28 листопада Порошенко звільнив члена НКРЕКП Бориса Циганенка.

Причиною цього стало те, що в листопаді 2017 року роботу Нацкомісії було заблоковано. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму. Причиною була перебування Циганенка на лікарняному. У зв'язку з цим у комісії не було кворуму для прийняття рішень.

На початку грудня Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє президенту Петру Порошенкові одноосібно формувати склад НКРЕКП.

12 грудня Порошенко підписав цей закон.

Зазначимо, що ще в травні президент України Петро Порошенко затвердив план ротації голови та членів НКРЕКП. У листопаді глава НКРЕКП Дмитро Вовк змушений був звернутися до прем'єра Володимира Гройсмана з проханням зупинити ротацію членів НКРЕКП, щоб люди не йшли, поки не призначать нових.

Показати ще новини
Радіо НВ
X