У Швеції суд став на бік Газпрому в суперечці з Нафтогазом. Українська компанія подасть додаткове звернення

28 червня 2018, 19:58

Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) залишив в силі свій наказ від 13 червня 2018 року, який призупиняє стягнення з Газпрому $2,56 млрд на користь Нафтогазу України.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

У Нафтогазі зазначили, що компанія не мала можливості надати суду свої контраргументи. Нафтогаз планує подати в суд додаткове звернення з викладенням своєї позиції і сподівається на перегляд останнього рішення.

Відео дня

Українська компанія підкреслила, що наказ Апеляційного суду округу Свеа стосується тільки процесу стягнення в Швеції.

"Поточне рішення не є обов'язковим до виконання судами інших юрисдикцій. Відповідно, Нафтогаз продовжить свої дії по стягненню заборгованості Газпрому в інших юрисдикціях", - сказано в повідомленні Нафтогазу.

Рішення про стягнення з Газпрому на користь Нафтогазу $4,63 млрд (за вирахуванням боргу української сторони за поставлений газ близько $2,1 млрд російська компанія залишилася винною $2,56 млрд) було прийнято арбітражем Торгової палати Стокгольма в лютому.

Наприкінці березня Газпром оскаржив це рішення в Апеляційному суді округу Свеа, а пізніше вимагав повного скасування рішення щодо транзитного контракту.

Проте в червні Комерційний суд Лондона на підставі рішення Стокгольмського арбітражу дозволив заморозити активи Газпрому на території Великої Британії.

Показати ще новини
Радіо NV
X