У серпні падіння промвиробництва в Україні сповільнилося

18 вересня 2015, 16:32
В серпні 2015 року падіння промислового виробництва в Україні в порівнянні з аналогічним місяцем 2014 року різко сповільнилося - до 5,8% з 13,4% у липні, повідомила Державна служба статистики

За даними Держстату, по відношенню до липня цього року промислове виробництво в серпні скоротилося на 4,2%, а в цілому за вісім місяців його падіння в порівнянні з аналогічним періодом минулого року сповільнилося до 18% до 19,5%.

Відео дня

Також уточнюється, що при розрахунку цих даних не враховувалася окупована частина зони АТО. Крім того, як і в перші місяці 2015 року, показник дано без урахування тимчасово окупованої території АР Крим.

У Донецькій області промвиробництво в серпні зменшилося всього на 4%, тоді як у липні падіння становило 36%.

Зазначається, що в серпні число областей, які змогли домогтися зростання у промисловості, зросло з трьох (липень) до семи. Крім Луганської, був відзначений позитивний показник у Вінницькій (25,3%), Житомирській (10,7%), Херсонській (7%), Хмельницькій (6,9%), Львівської (6,7%) та Запорізькій (0,3%) областях.

Нагадаємо, що падіння промвиробництва в Україні в липні 2015 року зменшилася на 3,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

НВ

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X