У російського Газпрому з'явиться ще один конкурент на європейському ринку

21 червня 2016, 08:12
Найбільший у світі імпортер природного газу - Японія планує почати торгувати скрапленим газом, повідомляє Прайм із посиланням на The Wall Street Journal

Надлишок сировини, яким оперують найбільші енергетичні компанії країни, піде на продаж. Це стратегічні рішення, які підтримує уряд задля перетворення країни в торговий хаб СПГ.

Відео дня

Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що до 2025-2035 року власний попит на СПГ в Японії може впасти до 60 мільйонів тонн.

"Зараз у нас є шанс, і у нас є "вікно"- три-чотири роки, щоб дійти до того, коли баланс попиту і пропозиції зміниться", - сказав газеті директор і старший економіст японського Інституту енергетичної економіки Кен Кояма (Ken Koyama ).

Зауважимо, у травні компанія Jera Co., спільне підприємство Tokyo Electric Power Co. і Chubu Electric Power Co., уклала першу угоду з перепродажу 1,5 мільйона тонн СПГ французької Electricite de France SA. Наразі Jera веде переговори з кількома європейськими компаніями з приводу аналогічних контрактів, сказав The Wall Street Journal віце-президент компанії по закупівлі палива Хірокі Сато (Hiroki Sato).

Раніше повідомлялося, що Україна задумалася над придбанням скрапленого газу з потужностей американської компанії Frontera Resources Corporation в Грузії.

Показати ще новини
Радіо NV
X