У Росії відкликали ліцензії одразу у трьох банків

27 жовтня 2016, 16:00
Банк Росії відкликав 27 жовтня ліцензії на здійснення банківських операцій у Вестінтербанка (Москва), Кубанського універсального банку (Краснодар) і Інвестиційного комерційного банку Ентузіастбанк (Москва)

Про це повідомив Центральний банк РФ, передає Інтерфакс.

Регулятор пояснив, що рішення було прийнято у зв'язку з невиконанням банками федеральних законів, регулюючих банківську діяльність, а також нормативних актів Банку Росії.

Відео дня

При цьому Вестінтербанк і Кубанський універсальний банк розміщували кошти в низькоякісні активи, у зв'язку з чим у них виникли підстави для банкрутства.

У свою чергу, Ентузіастбанк при незадовільній якості активів неадекватно оцінював прийняті ризики. Також банк не дотримався вимог у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, у частині своєчасного та якісного подання звітності.

У Банку Росії зазначили, що керівництво і власники кредитних організацій не вжили дієвих заходів щодо нормалізації її діяльності.

Також у всі три банку призначено тимчасові адміністрації до моменту призначення конкурсного керуючого або ліквідатора. Повноваження виконавчих органів припинені.

За величиною активів Кубанський універсальний банк на 1 жовтня займав 377 місце в банківській системі Росії, Вестінтербанк — 489 місце, Ентузіастбанк — 608 місце.

Показати ще новини
Радіо NV
X