У Росії створили офшори на островах

6 серпня 2018, 09:39

Президент Росії Володимир Путін підписав пакет законів про створення зон з пільговими умовами для роботи іноземних компаній, які з'являться на островах Русский (Приморський край) і Октябрьский (Калінінградська область).

Документи опубліковані на офіційному порталі правової інформації.

Відповідно до закону, на островах мають з'явитися спеціальні адміністративні райони, на яких буде введено більш гнучкий правовий режим в сфері податкового і валютного регулювання, пише російське видання Коммерсантъ.

Відео дня

Іноземні юридичні особи, що зареєструвалися в спецрайонах за умови, що відкриють на одному з островів свій офіс. Щоб скористатися перевагами пільгового режиму, їм потрібно буде взяти на себе зобов'язання інвестувати в Росії щонайменше 50 млн руб. протягом шести років з моменту реєстрації. При цьому фінансові та кредитні організації пільгами користуватися не зможуть.

Щоб зареєструватися, іноземним компаніям потрібно буде подати заявку в керуючу компанію, створену місцевою владою. Крім прийому і відхилення заявок керуючі компанії будуть займатися безпосередньо забезпеченням функціонування спеціальних адміністративних районів.

Закон містить в собі, в тому числі, поправки до податкового кодексу, що передбачає нульове оподаткування для отримання дивідендів компаніями, яким належить понад 15% статутного капіталу зареєстрованої на одному з островів організації. Крім того, вносяться поправки в кодекс торгового мореплавця. У ньому з'явиться Російський відкритий реєстр суден, в який зможуть зареєструватися іноземні судна (крім рибальських), які після реєстрації отримають право плавати під російським державним прапором.

Показати ще новини
Радіо NV
X