У Росії планують заборонити обхід блокування сайтів

8 червня 2017, 18:45
До Держдуми Росії внесений законопроект, що обмежує можливість легального використання технологій для "обходу блокування" сайтів в мережі інтернет

Як передає Інтерфакс, відповідна ініціатива розміщена в четвер в базі законодавчої діяльності нижньої палати парламенту РФ.

Згідно з пояснювальною запискою ініціатива пропонує встановити заборону на використання на території РФ "інформаційно-телекомунікаційних мереж, інформаційних систем і програм для ЕОМ для отримання доступу до інформаційних ресурсів, в тому числі сайтам або сторінок сайтів в мережі інтернет, доступ до яких на території РФ обмежений" .

Відео дня

Крім того, проект закону пропонує надавати власникам відповідних мереж і програм доступ до інформаційного ресурсу Роскомнадзора, який містить відомості про ресурси, доступ до яких в Росії обмежений.


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Показати ще новини
Радіо NV
X