У Раді вимагають звільнення Данилюка

9 лютого 2018, 12:47

Депутати Верховної Ради запропонували парламенту визнати роботу Міністерства фінансів України незадовільною і звільнити міністра фінансів Олександра Данилюка.

Проект постанови №8025 зареєстрований у Верховній Раді, однак його текст поки не оприлюднено на сайті парламенту.

Зазначимо, що авторами документу є депутати від фракції Блок Петра Порошенка Дмитро Андрієвський, Андрій Шинькович, Олександр Ревега, від фракції Народний фронт Віталій Сташук і Олександр Кодола, від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Скуратівський, від Об'єднання Самопоміч Альона Бабак, а також від Опозиційного блоку Андрій Гальченко.

Відео дня

Раніше ЗМІ повідомляли, що 22 червня 2017 року 17 депутатів парламентського комітету з питань податкової та митної політики направили лист прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману з обвинуваченням Данилюка у непрофесіоналізмі.

Нагадаємо, що у липні Генеральна прокуратура України запідозрила Данилюка в ухиленні від сплати податків. За даними слідства, є суттєві відмінності між доходами і витратами Данилюка у 2010-2014 роках, коли він очолював Координаційний центр з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента.

Державна фіскальна служба призначила позапланову документальну перевірку Данилюка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 роки.

У свою чергу, міністр Данилюк спростував інформацію про несплату податків.

На початку вересня стало відомо, що Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо можливого ухилення від сплати податків Данилюком.

Незважаючи на це, на початку листопада ДФС відновила податкову перевірку Данилюка.

Крім того, 10 листопада стало відомо про те, що ГПУ перевіряє причетність Олександра Данилюка, заступника міністра Юрія Буци і держсекретаря Євгена Капінуса до злочинів колишнього президента Віктора Януковича.

У листопаді захист Данилюка відповіла на звинувачення в ухиленні від сплати податків.

Показати ще новини
Радіо NV
X