У Приватбанку прокоментували інформацію про позови до Лондонського суду

20 січня 2017, 18:05
У балансі націоналізованого ПриватБанку немає зобов'язань перед власниками єврооблігацій, а рішення про проведення процедури націоналізації банку і механізмів його капіталізації приймалося виключно Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Нацбанком, заявив заступник голови правління ПриватБанку Олександр Дубровін

"Суть претензій власників євробондів, якы стосуються відновлення прав власників таких паперів, не означають автоматичного накладення обмежень на будь-які рахунки або активи ПриватБанку, - уточнив Олександр Дубровін. -

Відео дня

За його словами, численні фінансові "експерти", які публічно розмірковують про банк і процеси в банківській системі, погано розбираються в предметі обговорення.

Дубровін нагадав, що практика застосування міжнародного права по відношенню до банків не передбачає такої форми забезпечення позовів як накладення арешту на кореспондентські або будь-які інші рахунки комерційного банку і тим більше його клієнтів.

"Загальноприйнятою практикою міжнародних судів є зобов'язання по депонуванню на спеціальному рахунку коштів під майбутнє рішення суду по суті позову", - уточнив він.

Нагадаємо, агентство Bloomberg дізналося, що власники єврооблігацій націоналізованого ПриватБанку мають намір оскаржити в Лондонському міжнародному арбітражному суді примусовий обмін їх цінних паперів на акції додаткової емісії банку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X