У президента остаточно визначилися з претендентами в керівництво НКРЕКП - ЗМІ

11 травня 2018, 09:57

Список перших десяти кандидатів в рамках конкурсу по набору нових членів Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) затверджений Адміністрацією президента.

Про це повідомляє ЕП з посиланням на джерело на ринку.

Затверджена АП десятка відповідає першій десятці кандидатів на посади членів НКРЕКП, раніше відібраних номінаційною комісією.

Відео дня

Таким чином, в остаточний список увійшли Олександр Формагей, Олена Антонова, Дмитро Коваленко, Оксана Кривенко, Андрій Борисенко, Олексій Магда, Валерій Цаплін, Руслан Кайдаш, Євген Магльованний і Дмитро Олефір.

"АП робила запити по всім претендентам на 11 відомств (СБУ, МВС, Мін'юст, податкова і т.д.). Спецперевірки пройшли всі десять", - повідомило джерело.

За наявною інформацією, 14 травня пройде засідання номінаційною комісії, на якому планується прийняти рішення про передачу згаданого списку на подання президенту, який з десяти претендентів повинен буде відібрати п'ятьох. Вони і стануть новими членами НКРЕКП.

Раніше повідомлялося, що президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму.

Після цього, Рада віддала НКРЕКП під контроль Петра Порошенка. Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X