У податковій порахували, скільки в Україні автомобілів-порушників на єврономерах

10 листопада 2017, 16:22
За 10 місяців поточного року в Україну було завезено 865 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Зараз на території України в цілому знаходиться більше 383,3 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією. З них з порушенням терміну - майже 236,6 тис. автомобілів

Такі дані оприлюднила прес-секретар Державної фіскальної служби України (ДФС) Наталія Непряхіна на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з даними ДФС, в той же час з початку року було імпортовано 123 тис авто, до бюджету сплачено 17,4 млрд грн.

Відео дня

Вживаних автомобілів ввезено 56 тис, сплачено 4,3 млрд грн (це результат норми, що діє з 1 серпня 2016 року про зниження ставки акцизу в 10-20 разів).

Щомісяця митниці оформляють в середньому по 6 тис. авто, в жовтні - було 7 тис.

За даними ДФС, станом на 1 листопада, на митній території України знаходиться понад 59 тис. транспортних засобів з литовської реєстрацією, левова частка яких - 44,6 тис. ввезені в режимі тимчасового ввезення.

Нагадаємо, в листопаді Литва приєдналася до розслідування щодо ввезення в Україну авто на єврономерах. Литовські митники за запитом української сторони почали розслідування відносно законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки.

Раніше суд зобов'язав власника Mercedes на литовських номерах сплатити рекордну суму штрафу - 3,4 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X