У ДФС підрахували, скільки грошей АЗС недоплатили до бюджету

8 травня 2018, 08:46

Державна фіскальна служба України (ДФС) за результатами перевірок в цьому році донарахувала податків і штрафних санкцій українським автозаправок на суму 835 млн грн, в тому числі 664 млн грн акцизного податку.

Про це повідомила прес-служба відомства.

За даними ДФС, в Україні 1,5 тис. суб'єктів господарювання здійснюють продаж паливно-мастильних матеріалів через 6,6 тис. АЗС і передають дані щодо їх реалізації. У 2018 році було проведено 88 фактичних і 11 документальних перевірок таких підприємств, у всіх випадках встановлено порушення.

Відео дня

Як приклад відомство наводить одну з мереж АЗС, під час перевірки якої були встановлені розбіжності між обсягами реалізованих через цю мережу нафтопродуктів і декларованими обсягами реалізації, з яких нараховувався акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів у 2015 році.

Відповідно до проведеного під час перевірки дослідження, нафтопродукти були реалізовані через мережу АЗС кінцевому споживачеві без сплати акцизного податку. Це призвело до заниження податкового зобов'язання з акцизного податку на суму 664 млн. грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X