У ДФС підрахували, скільки грошей АЗС недоплатили до бюджету

0 коментувати
 В Україні 1,5 тис. компаній здійснюють продаж пального

В Україні 1,5 тис. компаній здійснюють продаж пального

Державна фіскальна служба України (ДФС) за результатами перевірок в цьому році донарахувала податків і штрафних санкцій українським автозаправок на суму 835 млн грн, в тому числі 664 млн грн акцизного податку.

Про це повідомила прес-служба відомства.

За даними ДФС, в Україні 1,5 тис. суб'єктів господарювання здійснюють продаж паливно-мастильних матеріалів через 6,6 тис. АЗС і передають дані щодо їх реалізації. У 2018 році було проведено 88 фактичних і 11 документальних перевірок таких підприємств, у всіх випадках встановлено порушення.

Як приклад відомство наводить одну з мереж АЗС, під час перевірки якої були встановлені розбіжності між обсягами реалізованих через цю мережу нафтопродуктів і декларованими обсягами реалізації, з яких нараховувався акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів у 2015 році.

Відповідно до проведеного під час перевірки дослідження, нафтопродукти були реалізовані через мережу АЗС кінцевому споживачеві без сплати акцизного податку. Це призвело до заниження податкового зобов'язання з акцизного податку на суму 664 млн. грн.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: