У Пенсійному фонді назвали суму для проведення осучаснення пенсій в жовтні

11 жовтня 2017, 09:22
У Пенсійному фонді України заявили, що для проведення осучаснення пенсій українців в жовтні цього року потрібно додаткових 5 млрд грн

Про це розповіли в прес-службі фонду, передає УНІАН.

"У жовтні цього року, щоб провести осучаснення пенсій, потрібно додатково 5 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

У Пенсійному фонді також додали, що з початку року сформований додатковий ресурс понад 26 млрд грн, зокрема, завдяки додатковим надходженням мінімальної заробітної плати та її детінізації. Відзначається, що за рахунок цих коштів буде забезпечено перерахунок пенсій для українських пенсіонерів.

Відео дня

"У нас є повністю ресурс для того, щоб забезпечити перерахунок пенсій у цьому році для 9,7 млн пенсіонерів. Під осучаснення підпадають майже 6 млн пенсіонерів. Решті - збільшаться пенсії у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму", - цитує прес-служба голову правління фонду Олексія Зарудного.

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада прийняла пенсійну реформу, яка передбачає осучаснення пенсій з жовтня і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.

6 жовтня Парубій підписав закон про пенсійну реформу. А 8 жовтня закон підписав президент Петро Порошенко.

Додамо, що в середу, 11 жовтня, в Україні набув чинності закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій, який дав старт пенсійній реформі.

Показати ще новини
Радіо NV
X