Правоохоронці 95 разів "зацікавилися" банківськими документами, - НБУ

9 серпня 2017, 13:25
За 7 місяців 2017 року Національний банк України 95 разів надавав доступ до речей та документів у межах розслідування кримінальних проваджень

Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

У липні, за даними НБУ, до регулятора від правоохоронних органів надійшло 9 звернень. "НБУ 9 разів брав участь у слідчих діях і надавав правоохоронним органам доступ до речей та документів у межах розслідування кримінальних правопорушень у банківській сфері", - повідомляють у відомстві.

Відео дня

Зокрема, з ініціативою доступу до банківських документів тричі зверталися слідчі із Генеральної прокуратури України та Національної поліції України, двічі - із Національного антикорупційного бюро України. Також провадження веде Державна фіскальна служба України.

У березні 2015 року парламент України утвердив закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов'язаних із банком осіб. Документом, зокрема, запроваджено кримінальну відповідальність керівників та власників банку за дії, що призвели до віднесення банківської установи в категорію неплатоспроможних, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі або кредиторам.

Нагадаємо, НАБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем службовими особами НБУ, а також розтрати коштів Приватбанку в особливо великому розмірі, яку вчинив менеджмент та власники істотної участі банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X