У Нацбанку відреагували на санкції Росії проти України

1 листопада 2018, 12:34

Національний банк України (НБУ) не очікує великих втрат українських фізосіб і юросіб через їх потрапляння до списку санкцій Росії.

Про це заявила заступник голови НБУ Катерина Рожкова, пише видання liga.net.

"Нам потрібно провести більш детальний аналіз, але враховуючи, що більшість санкцій стосується фізосіб, сподіваємося, що вони після агресії Росії не зберігають свої активи в цій країні", - сказала вона.

Відео дня

Рожкова зазначила, що з українських банків в списку тільки один - Кредит Дніпро. "Ми теж розраховуємо, що у них немає операцій з російськими контрагентами", - сказала заступник голови НБУ.

Нагадаємо, 2 травня 2018 року РНБО підтримала рішення про введення нових санкцій проти Росії.

Санкції запроваджено на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

Також запроаджено санкції щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресіі проти України, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації тощо.

Президент Росії Володимир Путін 22 жовтня підписав указ про спеціальні економічні заходи, які буде вжито у відповідь на українські санкції проти РФ.

Сьогодні, 1 листопада, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про введення спеціальних економічних заходів проти України. Під російські санкції потрапили 322 українських громадян і 68 компаній.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X