У МВФ розповіли про результати поїздки в Україну

18 листопада 2016, 14:50
Українській владі треба гарантувати конкурентоспроможність і зростання продуктивності після підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тис. грн з 2017 року, йдеться в звіті місії МВФ

Як пишуть Українські новини, у звіті місії МВФ за результатами роботи в Україні повідомляється, що політика української влади повинна продовжувати фокусуватися на прискоренні реформи неефективного державного сектору економіки, поліпшення бізнес-середовища, а також боротьбі з корупцією для залучення інвестицій і підвищення потенціалу економіки.

Відео дня

Окрім того, головний кредитор України радить зосередити увагу на вирішенні питання зростання продуктивності праці та конкурентоспроможності після підвищення мінімальної зарплати.

Разом з тим необхідно продовжувати фіскальну консолідацію для забезпечення прийнятного рівня заборгованості за підтримки пенсійної реформи.

Грошово-кредитна політика, на думку аналітиків, повинна бути стриманою і спрямованої на подальше зниження рівня інфляції і відновлення міжнародних резервів в рамках гнучкого режиму валютного курсу.

Раніше повідомлялося, що місія МВФ завершила роботу в Україні

Показати ще новини
Радіо NV
X