У МВФ не змогли назвати дату місії для другого траншу

10 вересня 2020, 18:22

У Міжнародному валютному фонді нагадали про важливість нової антикорупційної інфраструктури в Україні і не змогли назвати дату місії для другого траншу за програмою stand by.

Представник МВФ Джеррі Райс заявив, що найважливішим елементом взаємодії МВФ з Україною в останні роки було створення ефективної системи протидії корупції.

Про це представник фонду сказав в ході брифінгу 10 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Підтримка незалежності, цілісності НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Вищої антікоррупцітонного суду (ВАКС) - ключ до структурних реформ і переходу до більш сильному і справедливому росту, попередня умова поточної програми підтримки МВФ », - сказав Райс.

Також представник МВФ заявив, що дискусії з приводу поточної програми stand by тривають.

«Я не можу дати дати місії за першим (Її) перегляду », - сказав Райс.

9 вересня міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що програма з МВФ буде переглянута найближчим часом, а новий транш за програмою stand by Україна отримає до кінця року. Раніше подібні терміни перегляду програми і отримання траншу озвучували і в НБУ. Водночас аналітики BoFA допускають затримку другого траншу Міжнародного валютного фонду для України.

На думку аналітиків, прогрес з МВФ ймовірно вимагатиме повної ясності в питанні Національного антикорупційного бюро після недавньої постанови Конституційного суду про неконституційність призначення Артема Ситника директором агентства.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X