У Moody's високо оцінили відновлення співпраці України з МВФ

19 вересня 2016, 18:37
Відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) сприятливо для кредитного рейтингу України

Про це йдеться в звіті міжнародного рейтингового агентства Moody's, передає Інтерфакс-Україна.

"Відновлення програми EFF підтримує довіру ринку до України. Ми також очікуємо, що це послабить тиск на гривню, що в кінцевому підсумку дозволить Національному банку України послабити деякі валютні обмеження. Крім того, це відкриває можливості для України залучити ще $1 млрд під гарантії США, €600 млн від Європейського союзу (за умови прийняття певних законів) і $500 млн Світового банку", – зазначили в Moody's.

Відео дня

Там також відзначили повідомлення представника МВФ про можливості отримання країною ще одного кредитного траншу до кінця року, хоча точний графік та перелік критеріїв для такої виплати не уточнювалися. Експерти агентства вважають, що додатковий транш буде позитивним фактором для кредитного рейтингу країни, оскільки зміцнить її хитке становище в разі нових економічних чи політичних потрясінь.

Нагадаємо, 14 вересня Україна отримала третій транш від МВФ на суму $1 млрд. Пізніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП в Україні до 2,5% в 2017 році і до 4% до 2021 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X