У Молдові занепокоїлися через плани України щодо будівництва ГЕС

31 січня 2017, 09:03
Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп висловив стурбованість у зв'язку з інформацією, про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі

Про це повідомили в прес-службі уряду Молдови, передає Укрінформ.

"Прем'єр Павло Філіп висловив стурбованість у зв'язку з інформацією, що з'явилася, про те, що Україна планує побудувати шість нових гідроелектростанцій на Дністрі, вище Новодністровської гідроенергетичного вузла. За даними екологів, будівництво цих станцій можуть представляти серйозну загрозу для навколишнього середовища", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У зв'язку з цим прем'єр підкреслив, що в адресу уряду надійшли звернення від неурядових організацій та наукового співтовариства щодо негативного впливу, який чинить на екологічний стан басейну Дністра гідроенергетичний комплекс в Новодністровську.

Глава молдавського уряду розпорядився створити міжвідомчу робочу групу, яка розробить конкретний План дій по виходу із ситуації.

Поряд з цим будуть вивчені всі двосторонні та міжнародні угоди з цього питання, частиною яких є Молдова та Україна, а також Угоди про асоціацію Молдова-ЄС і Україна-ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X