Апеляційний суд розблокував конкурс на посаду голови Митної служби

24 червня 2019, 12:33

Колегія суддів Шостого апеляційного адмінсуду розглянула апеляційну скаргу Кабміну і постановила відновити конкурс на посаду керівника Державної митної служби.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Суд задовольнив скаргу Кабміну, оскільки позивачі не змогли довести наявність підстав для призупинення конкурсу.

Тепер Національне агентство України з питань державної служби має прийняти рішення про подальший перебіг конкурсу.

Відео дня

У Мінфіні нагадали, що в третій, заключний, етап конкурсу на керівника Державної митної служби пройшло три кандидата - проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов та керівник громадської організації Центр розвитку цифрової економіки, експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Андрій Саварець. За результатами останнього етапу відбору конкурсна комісія визначить кандидата, якого буде рекомендувати уряду для призначення на посаду керівника Митної служби.

Конкурс був заблокований 86 днів. Окружний адміністративний суд Києва призупинив його 17 квітня в рамках забезпечення позову народного депутата від Блоку Петра Порошенка Андрія Антонищак.

Конкурс на голову Державної податкової служби заблоковано не було. У ньому переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов. 8 травня Кабмін призначив його главою ДПС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X