Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Мінрегіоні знайшли спосіб, як знизити вартість опалення для населення

13 січня 2017, 16:14
1327
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нові ДБН допоможуть зекономити на платіжках за опалення

pixabay / Unsplash

Впровадження нової редакції ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель сприятиме 15%-економії у рахунках за теплопостачання, що дозволить заощаджувати для країни 1 млрд грн на рік

Як йдеться у повідомленні на сайті Кабміну. про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

"Завдяки прийняттю цієї норми послуги, на тепло у новобудовах стануть дешевшими на 15%. До того ж, Україна зможе додатково заощаджувати по 1 млрд грн на рік, тобто через 5 років це може бути вже 5 млрд! Для енергонезалежності нашої країни – це великий крок", - підкреслив Лев Парцхаладзе.

За його словами, в основу новго ДБН закладена комплексна оцінка будівель, де нормуються витрати енергії не тільки на опалення будинку, а на споживання енергії в цілому - опалення, охолодження, вентиляцію та гаряче водопостачання.

"З новою нормою ми зможемо щорічно заощаджувати близько 150 млн кубічних метрів газу. Для новобудов економія енергії збільшиться на 30%, а при реконструкції будинків, побудованих за радянськими нормами - в 2,5-3 рази", - додав  Парцхаладзе.

Раніше повідомлялося, що очільник уряду Володимир Гройсман запропонував українцям встановити багатозонні лічильники для заощадження коштів при сплаті за електроенергію

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися