У Мін'юсті назвали ТОП-3 підприємства, з яких стягнули зарплатні борги

23 квітня 2018, 19:33

Міністр юстиції України Павло Петренко назвав список підприємств, в яких ліквідовані найбільші борги по заробітній платі.

Про це міністр написав на своїй сторінці в Facebook-сторінці.

Так, в топі боржників виявилися три підприємства.

На першому і другому місці підприємства, що належать Дмитру Фірташу - Сєвєродонецьке об'єднання Азот, де стягнули 12,6 млн грн на користь 501 працівника і підприємство Рівнеазот, на якому змусили заплатити 3,7 млн ​​грн 117 працівникам. На третьому місці опинилося підприємство Лисичанськвугілля, де 2,5 млн грн стягнуто на користь 118 працівників.

Відео дня

В цілому, мобільні групи з ліквідації заборгованостей із зарплати при Міністерстві юстиції України протягом квітня стягнули майже 39 млн грн боргів із зарплати.

Нагадаємо, що раніше Мін'юст створив антирейтинг недобросовісних підприємців, з яких з 1 квітня 2018 стягувати заборгованість за тривалу невиплату зарплати своїм працівникам.

Відзначимо, що на 1 березня 2018 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати скоротилася на 3,1% - до 2,5 млрд грн.

Крім того, Мін'юст має намір запустити реєстр компаній-боржників з виплати заробітної плати.

Також пізніше повідомлялося, що Мін'юст розробляє механізм застосування санкцій до підприємств, які мають заборгованість з виплати зарплат.

Показати ще новини
Радіо NV
X