У Мінфіні спростували інформацію про добровільну відставку Данилюка

31 травня 2018, 14:36

Міністерство фінансів спростувало інформацію про те, що міністр фінансів Олександр Данилюк нібито подав заяву про відставку.

Про це заявили в прес-службі міністерства, передає Інтерфакс-Україна.

У відомстві нагадали позицію міністра, що він має намір продовжувати працювати на своїй посаді й у нього немає планів добровільно подавати у відставку.

Відео дня

Раніше в цей день кілька джерел в уряді повідомили агентству Інтерфакс-Україна, що нібито Данилюк попросив про відставку.

За їхніми словами, питання можливого звільнення міністра обговорювалося на засіданні уряду 30 травня, і проти зміни міністра висловилося всього кілька його колег.

Зазначимо, що Данилюк звернувся до послів G7 з листом задля уникнення "двозначності та маніпуляцій" навколо інформації про його конфлікт з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 23 травня Данилюк безуспішно намагався домогтися призначення свого радника Яни Бугримової на посаду заступника міністра.

Публічна трансляція засідання була припинена, проте присутні на ньому повідомили Інтерфаксу-Україна, що після короткої перепалки з Гройсманом міністру було відмовлено в його проханні. Під час обміну думками Данилюк навіть допустив підготовку уявлення про його відставку.

При цьому Гройсман, коментуючи ситуацію з Данилюком, припустив, що той вирішив змінити місце роботи і хотів це зробити так, щоб виглядати жертвою в ситуації, що склалася.

Показати ще новини
Радіо НВ
X