У Мінфіні пообіцяли виплатити пенсії в повному обсязі

30 липня 2018, 16:03

В.о. міністра фінансів Оксана Маркарова пообіцяла, що виплата пенсій відбудеться в повному обсязі.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу 112 Україна, передають Українські Новини.

"Все пенсії будуть профінансовані в повному обсязі. Зараз це питання стоїть на щоденному контролі", - сказала Маркарова.

Відео дня

При цьому вона додала, що на поточний рік дефіцит Пенсійного фонду становить 139 млрд грн.

"У нас Пенсійний фонд дефіцитний. 139 млрд грн дефіциту закладено в держбюджет, і ми його вчасно фінансуємо", - зазначила Маркарова.

Крім того, вона підкреслила, що з боку Мінфіну все виплати по пенсіях були здійснені вчасно.

"Затримки неприпустимі, зараз все під контролем і далі їх не буде... Покриття дефіциту Пенсійного фонду в цьому році є достатнім, щоб фонд виконав всі свої зобов'язання", - підсумувала Маркарова.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Пенсійному фонду врегулювати ситуацію із затримкою виплат пенсій в липні. Глава уряду призначив службове розслідування щодо дій керівника ПФ і керівників в регіонах.

У Фонді пояснили затримку виплати пенсій в липні касовим розривом надходжень від єдиного соціального внеску (ЄСВ), уточнивши, що з початку поточного місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд грн, зокрема, 1,7 млрд грн протягом 24 липня.

Пізніше Міністерство фінансів відзвітувало , що повністю профінансувало видатки державного бюджету, що спрямовуються ПФ на виплату пенсій. А також виділив для цього додаткові кошти у вигляді спеціального кредиту.

Показати ще новини
Радіо NV
X