У Мінфіні пояснили закладений в бюджет курс долара в 30 грн

25 вересня 2017, 16:33
Показник середньорічного курсу гривні на 2018 рік на рівні 29,3 грн/$1 і курс на кінець року на рівні 30,1 грн/$1 є технічним показником, а не орієнтиром для уряду і ринку

Про це заявив заступник міністра фінансів Сергій Марченко в ефірі каналу NewsOne, передає УНІАН.

"Курс, який закладається в бюджет, не є індикативним, не є показником, до якого ми прагнемо чи хтось в країні повинен прагнути", - заявив Марченко.

Відео дня

Крім того, він додав, що для забезпечення стабільності національної валюти уряд робить все можливе, в тому числі погоджує видаткову політику держбюджету з політикою Національного банку.

"Даний показник є для нас лишень індикатором, який дає нам змогу правильно й ефективно розрахувати наші видатки, насамперед з державного боргу", - сказав заступник міністра.

Раніше повідомлялося, що прогнозний курс гривні на кінець 2018 рік в проекті закону Про Державний бюджет України на 2018 рік, підготовлений Кабінетом міністрів України, становить 30,1 грн/$1.

Нагадаємо, що держбюджет-2017 був складений з урахуванням середньорічного курсу гривні 27,2 грн/$1 і курсу на кінець року 27,8 грн/$1. Зазначимо, що станом на 25 вересня офіційний курс гривні становить 26,26 грн/$1.

Крім того, раніше в Нацбанку розповіли, що буде з курсом гривні восени.

Показати ще новини
Радіо NV
X