У Міненерго перерозподілили зони впливу

16 жовтня 2018, 12:20

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик перерозподілив повноваження.

Відповідний наказ №497 від 28 вересня 2018 року опубліковано на сайті міністерства.

Так, міністр безпосередньо взяв на себе кураторство над департаментом ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу, який з липня був закріплений за першим заступником Тетяною Максимець. Остання зберегла за собою напрямки економіки і фінансів, корпоративних і майнових прав, розвиток паливно-енергетичного комплексу (ПЕК).

Відео дня

Призначений в середині вересня заступник міністра Михайло Близнюк (екс-заступник голови Укртрансгазу) буде курирувати управління нафтогазового комплексу та електроенергетичний департамент. Обидва напрямки до останнього часу входили до сфери відповідальності іншого замміністра - Анатолія Корзуна, який зберіг за собою профільний департамент вугільно-промислового комплексу.

Заступник міністра Наталія Бойко продовжить курирувати управління міжнародного співробітництва, з назви якого прибрали "європейську інтеграцію". Ця приставка тепер залишилася тільки в назві директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, яку курує держсекретарем Максимом Немчинова. Він продовжить направляти директорату енергоринків, викопного палива, бюджетного фінансування і звітності, а також управління з IT та роботі з персоналом. Немчинов також отримав в кураторство новостворений директорат з розвитку ядерної енергетики й атомпрому.

Заступник міністра Юлія Підкоморна продовжить курирувати охорону праці, промбезпеку, трудову та соціальну політику.

Ігор Насалик очолює Міненерговугілля з квітня 2016 року, його першим заступником є ​​Тетяна Максимець (з квітня 2018-го), заступниками - Анатолій Корзун (з липня 2016-го), Наталія Бойко (з лютого 2017-го), Юлія Підкоморна (з червня 2018-го) і Михайло Близнюк (з вересня 2018-го), держсекретарем - Максим Немчінов (з травня 2018-го).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X