У Мінекономрозвитку заявили про завершення рецесії

17 листопада 2015, 11:25
У січні-вересні 2015 року падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) становило 12,6%, при цьому результати третього кварталу дозволяють говорити про завершення рецесії, заявила перший заступник міністра економічного розвитку Ковалів Юлія

"Показники третього кварталу вказують на проходження найбільш складного етапу економічної кризи і завершення фази рецесії в економіці країни. Ми залишаємо незмінними наші прогнозні оцінки до кінця 2015 - скорочення ВВП на рівні 10%", - написала Ковалів у своєму Facebook.

Відео дня

Також заступник міністра нагадала, що, за оперативною оцінкою Державної служби статистики, ВВП у третьому кварталі збільшився на 0,7% по відношенню до попереднього кварталу, а порівняно з аналогічним періодом 2014 року його падіння сповільнилося до 7% з 14,6%.

"Таке поліпшення динаміки відбувалося на тлі зменшення інтенсивності військових дій на сході України і стало результатом закріплення макроекономічної стабільності завдяки фіскальної консолідації, жорсткої монетарної політики, отриманої фінансово-кредитної допомоги від МВФ, досягнутих домовленостей щодо реструктуризації зовнішнього державного боргу та активізації процесів реформування економіки", - пояснила Ковалів.

Як і прогнозувалось за оперативною оцінкою Держстату ВВП збільшився на 0,7% у ІІІ кварталі порівняно з ІІ кварталом...

Posted by Yuliya Kovaliv on 16 листопад 2015 р.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що очікує зростання ВВП на 1% в третьому кварталі.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X