У Мінекономрозвитку анонсували інвестиції в добудову Охматдиту та реставрацію Маріїнського палацу

2 грудня 2015, 18:21
Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів відібрала 10 із 18 проектів, які держава планує профінансувати у 2016-2018 роках

До списку інвестпроектів, зокрема, увійшли Охматдит, Національний інститут раку та Маріїнський палац, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Відео дня

10 відібраних проектів повинні отримати щонайменше фінансування у загальному розмірі 1 мільярд гривень щорічно протягом 2016-2018 років.

"У виборі проектів ми зупинилися на найбільш важливих і економічно обґрунтованих, з високим ступенем реалізації у найближчі 3 роки. Але решта проектів теж варті уваги, і в кожного є шанс на отримання фінансування - чи то в рамках державно-приватного партнерства, чи то з боку приватних інвесторів, в тому числі міжнародних", - заявив голова міністерства Айварас Абромавичус.

Цьогоріч державні інвестиційні проекти, які претендують на державне фінансування, вперше розглядалися за новою, прозорою процедурою. Всі рішення щодо проектів приймалися не одноосібно, а колегіально - Міжвідомчою комісію, що складається на 50% із представників Уряду і на 50% - з представників бюджетного комітету парламенту.

За підсумками голосування було обрано такі проекти:

1. Реконструкція рентгенрадіологічного відділення ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"

2. Реставрація з реабілітацією та пристосуванням клінічного корпусу №3 ДУ "Інститут нейрохірургії ім.акад. А.П.Ромоданова НАМН України" по вул. Платона Майбороди (Мануїльського), 32 у м. Києві

3. Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

4. Реконструкція і розширення Національного інституту раку по вул. Ломоносова, 33/43 у м. Києві

5. Реставрація та пристосування Маріїнського палацу

6. Створення Культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал"

7. Реконструкція автомобільних доріг у Львівській області

8. Закриття сховищ ПЗРВ "ІІІ черга ЧАЕС"

9. Консервація сховища №29 ПЗРВ "Буряківка"

10. Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ.

Раніше повідомлялося, що тесть голови Державної фіскальної служби Романа Насірова виграв тендер на 390 мільйонів гривень на добудову Охматдиту у підрядника ДФС.

Показати ще новини
Радіо NV
X